Oferta

O firmie

Media Street
Usługi. Doradztwo. Szkolenia. Marzena Maciejczyk
al. Tadeusza Kościuszki 27
90-418 Łódź, Polska

O nas:

  • wydajemy portal informacyjny i bezpłatny lifestylowy katalog wiedzy z akcentem medycznym „NaPrzekór”. Dla Czytelników ceniących zdrowie, osób z niepełnosprawnością i ich bliskich. Pisany przez specjalistów i profesjonalistów;
  • przygotowujemy na zlecenie katalogi tematyczne, katalogi oraz informatory dla branży medycznej i farmaceutycznej;
  • piszemy profesjonalne teksty dziennikarskie, wywiady z ekspertami, relacje z konferencji;
  • wykonujemy sesje zdjęciowe, fotografie portretowe, zdjęcia produktowe oraz realizujemy krótkie formy wideo;
  • organizujemy konferencje, szkolenia, warsztaty dietetyczne.

Teksty dziennikarskie i portale internetowe

Nasz zespół tworzą dziennikarze od lat związani z ogólnopolskimi magazynami, czasopismami i mediami elektronicznymi dla branży medycznej.

Piszemy fachowo, rzetelnie, interesująco.

Przygotowujemy teksty informacyjne, eksperckie, wywiady oraz materiały na stronę internetową w sposób gwarantujący dobre pozycjonowanie. Każdy ma tzw. lekkie pióro i jednocześnie potrafi pisać pod SEO. Przygotowujemy teksty informacyjne, eksperckie, wywiady oraz materiały na stronę internetową w sposób gwarantujący dobre pozycjonowanie. Poprowadzimy fanpage.

Napiszemy interesującą informację prasową. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu skutecznych tekstów reklamowych. Zajmiemy się także przygotowaniem tekstów na potrzeby różnych projektów. Wykonujemy tłumaczenia w języku angielskim i francuskim.

W zespole mamy fotoreporterów z ogromnym doświadczeniem i kompetencjami, którzy pracują dla mediów lokalnych i ogólnopolskich.

Szkolenia, warsztaty i seminaria planujemy oraz realizujemy indywidualnie, zwracając szczególną uwagę na potrzeby klientów. Organizujemy szkolenia, spotkania, warsztaty dietetyczne i profilaktyczne.